Samsung Tizen İşletim Sistemini Diğer Markalara Açtı – Bilgisayar Tamir Servisi

Samsung Tizen İşletim Sistemini Diğer Markalara Açtı

Bazı okuyucuların hatırlayacağı gibi SAMSUNG Geçen yıl SDC 21’de sürpriz bir duyuru yapmak Tizen TV, akıllı TV platformunu platform lisanslama hizmeti aracılığıyla diğer üreticilere açtığını duyurdu. Yeni TV modelleri için Tizen işletim sistemi Program, kullanmak isteyen üç akıllı TV üreticisi ile anlaşma imzalandıktan sonra meyvelerini vermeye başladı.

Üç TV şirketi Samsung’un Tizen işletim sistemini kullanacak Akai, Bohn ve Lensar. Şirketlerin Avustralya, Yeni Zelanda, Fransa, İtalya, İspanya ve Birleşik Krallık’ta Tizen OS akıllı TV’lerini piyasaya sürmesi bekleniyor. Akai Tizen OS TV, Harvey Norman tarafından sunulurken, Linsar’ın Tizen OS TV’ler The Good Guys aracılığıyla satışa sunulacak. Bu arada Bauhn, ilk Tizen OS akıllı TV’sini piyasaya sürdü. 454 $ için 65 inç Bir model – birkaç ülkede Aldi mağazalarında piyasaya sürülecek.

2015’ten beri Samsung Tizen OS TV platformu onun içinde münhasırlık. Tizen OS, şüphesiz Samsung’un akıllı TV pazarındaki başarısının en önemli bileşenlerinden biri olmuştur ve bu da Tizen TV platformu lisanslama hizmetini daha da ilginç hale getirmektedir.

Samsung, lisans programını başlatarak potansiyel rakiplerin de yanıt vermesine izin verdi. Öte yandan Samsung, bu işbirliğinden telif ücreti alacak, bu nedenle Tizen platformu söz konusu olduğunda bir kazan-kazan durumu haline gelecek. Bununla, Tizen işletim sistemiPlatforma erişimi olan diğer akıllı TV üreticilerinin de Samsung gibi platformdan yararlanıp yararlanamayacaklarını görmek ilginç olacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın