Samsung’un Exynos tercihi beklenilenden daha da etkili olabilir… – Bilgisayar Tamir Servisi

Samsung’un Exynos tercihi beklenilenden daha da etkili olabilir…

Exynos yonga setinin hayal kırıklığından sonra, Samsung’un Snapdragon yonga setini sadece Galaxy S23’te kullanmaya karar verdiği söyleniyor.. Dolayısıyla yeni Snapdragon yonga setlerinin Apple’ın iPhone 14 Pro’daki en son yongası kadar iyi olup olmadığı daha önemli bir soru haline geliyor. Görünüşe göre yeni çip beklenenden daha iyi olabilir.

Popüler sızıntı kaynağı Ice Universe’e (UniverseIce) göre, her ikisi de MediaTek Boyutlar 9200 onun Snapdragon 8 Nesil 2A16 Bionic, grafik performansı açısından daha iyi performans gösterecek. Sızıntının kaynağı Dimensity 9200’ler Mali-G715 Imoralis MC11 Ayrıca GPU’su için kıyaslama verilerini yayınladı. Bu verilere göre 11 çekirdekli bir GPU’ya sahip ve GFXBench’in Manhattan Offscreen 1080p’si tarafından test edildi. Saniyede 328 kare hızında çalışabilir..

Snapdragon 8 Gen 2’nin Dimensity 9200’den daha iyi performans göstereceği söyleniyor. Bu aynı testin sonucu. iPhone 14 Pro Max için 292 fps’den Daha İyi. Bu sonuç doğruysa, Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra dahil olmak üzere Android telefonların oyun ve grafik işlemede en büyük rakipleri olan iPhone’dan daha iyi performans göstermesi muhtemeldir.

Snapdragon 8 Gen 2 ve Dimensity 9200 çok yakında tanıtılacak. 2023 yılının ilk çeyreğinde duyurulacak olan Galaxy S23, işlemci performansı, güç verimliliği ve kablosuz bağlantı konularında iyileştirmeler getirecek. Ayrıca, gelecek akıllı telefon serisinin daha yüksek enerji verimliliği ve biraz daha büyük piller sayesinde daha uzun pil ömrü sunması bekleniyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın