Samsung’un gizli özelliği açıklandı – CHIP Online – Bilgisayar Tamir Servisi

Samsung’un gizli özelliği açıklandı – CHIP Online

Samsung, One UI 5.0 ve Android 13 ile Galaxy akıllı telefonlarına bir dizi yeni özellik ekliyor ve şimdi bu özelliklerden biri için özel bir basın açıklaması yayınladı. Bakım ModuGalaxy S22 serisi için One UI 5.0’da beta aşamasındayken keşfedilen yeni bir özellikti ve Samsung bunu çok önemli görüyor.

Bakım Modu Yalnızca Android 13’te mevcuttur ve arkasındaki fikir çok basittir. Samsung, yalnızca tabletlerde birden fazla kullanıcı hesabı oluşturma seçeneği sunduğundan, kullanıcıların telefonlarını servise gönderirken veya kullanması için başka birine verirken verilerini güvende tutmalarına olanak tanıyan bakım modunu tanıttı.

Bakım modu etkinleştirildiğinde, Fotoğraflara, videolara ve diğer hassas verilere erişimi engellerkenÖnceden yüklenmiş uygulamalar gibi cihazın temel işlevlerine erişim sağlayan ayrı bir kullanıcı hesabı oluşturun.

Bakım Modu Samsung One UI 5

Bakım modunu etkinleştirmek de çok kolaydır. Bu özellik, Android 13 / One UI 5.0 kullanan Galaxy telefonlarda mevcuttur. Ayarlar – Pil ve cihaz bakımı Bölüme erişildi. Güç düğmesine bastıktan sonra telefon kapanır ve bakım moduna geçer.

Bakım modunu kapatmak için yapmanız gereken tek şey bildirim panelini hareket ettirip bakım modu butonuna basmaktır. Telefon normal modda kapanır ve açılır. Ancak, bu parmak izi kimlik doğrulaması gerektirir. Başka bir deyişle, yalnızca sahibi telefonu bakım modundan çıkarabilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın