Skyrim, eski oyunlar mağazasına katılarak resmen yaşlandı… – Bilgisayar Tamir Servisi

Skyrim, eski oyunlar mağazasına katılarak resmen yaşlandı…

Popüler RPG SkyrimArtık klasik PC oyunları en popüler mağazaya ulaştı Resmi olarak eski kabul edildi.

GOG (veya Eski Eski Oyunlar), on birinci yıl dönümünü kutluyor Skyrim’in platforma geleceğini duyurdu. Hala en iyi RPG oyunlarından biri olarak kabul edilen Skyrim’in orijinal versiyonu ve güncellenmiş Anniversary Edition, büyük indirimlerle yeniden satın alınabilecek.

Platform bir basın açıklamasında söyledi.Yıllar ve kullanıcılarımızdan gelen birçok talepten sonra The Elder Scrolls serisinin beşinci bölümü olan Skyrim GOG’da yayınlanıyor.“dedi.

GOG’da satılan diğer oyunlarda olduğu gibi, Skyrim sürümleri de DRM’siz olacak. Oyunu istediğiniz kadar sisteme yükleyebilirsiniz, oynamak için çevrimiçi olmanız gerekmez ve bir kez kurulduktan sonra başlatmak için GOG hesabınıza giriş yapmanız bile gerekmez. Bethesda’nın sponsor olduğu modları satın almanızı sağlayan ek bir platform. Ayrıca Creation Club’a giriş yapmanıza da gerek yok.

Skyrim’in mod yapımcıları arasındaki büyük popülaritesi sayesinde, RPG’nin GOG versiyonu, oyundaki birçok mod tarafından kullanılan popüler bir araç olan Nexus Mods’ta “kutudan çıktığı haliyle çoğu modla uyumlu” olacak. Scream Komut Dosyası Genişleticidestekleyecektir.

GOG’da birçok modern AAA ve bağımsız oyun bulunur, ancak mağaza esas olarak eski oyunlara odaklanır. Bu yılın başlarında yayınlanan bir blog gönderisinde şirket, oyuncuların kalbinde özel bir yeri olan eski oyunlara yeniden odaklanmak istediğini söyledi. Skyrim’in platforma eklenmesi, The Elder Scrolls serisindeki önceki oyunlara katılırken yaşını bir kez daha vurguluyor…

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın