Söylenti ve iddialar gerçek oldu; Google Stadia için yolun sonu geldi – Bilgisayar Tamir Servisi

Söylenti ve iddialar gerçek oldu; Google Stadia için yolun sonu geldi

Bir süredir Google’ın Stadia oyun akış hizmetini kapattığına dair söylentiler vardı. Google olmasına rağmen İddiaları defalarca yalanladı.Kaçınılmaz son geldi. Şirket bir blog yazısında şunları söyledi: 2019’un sonlarında Stadia’yı çevrimiçi olarak kapatacağını resmen açıkladı.

Stadia Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Phil Harrisonkonuyla ilgili”Stadia’nın tüketici oyun akışına yaklaşımı, güçlü bir teknik temel üzerine inşa edilmiş olsa da, kullanıcılardan beklediğimiz ilgiyi görmedi. Bu yüzden Stadia’nın yayın hizmetini sonlandırmak için zor bir karar aldık.Dedi ve Harrison ifadesini şu sözlerle bitirdi:Oyun oynamaya derinden bağlıyız ve geliştiricilerin, endüstri ortaklarının ve bulut müşterilerinin başarısını destekleyen yeni araçlara, teknolojilere ve platformlara yatırım yapmaya devam edeceğiz.

Oyuncular, 18 Ocak 2023 tarihine kadar oyun kütüphanelerine erişebilecekler.. Yani sunucuların çevrimdışı olacağı tarih 2023’ün henüz başı.

Google, Google Store’dan satın alınan tüm cihazları, oyunları ve DLC’yi kullanıcılarına sunar. cevap vereceğini söylüyor. Stadia Pro abonelik ödemeleri, geri ödeme sürecinin bir parçası değildir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın