Tasarımları paylaşıldı: Togg C-Sedan ve C-X Coupé böyle görünecek – Bilgisayar Tamir Servisi

Tasarımları paylaşıldı: Togg C-Sedan ve C-X Coupé böyle görünecek

Togg’un Gemlik yerleşkesinin açılışında aşağıdaki modeller için açıklamalar yapıldı.

Togg CEO’su açık Gürkan Karakas C-SEDAN yaptığı sunumda, C-SUV’un ardından 2025’in ilk yarısında CX COUPE modellerinin 2026’da üretileceğini duyurdu. Karakaş, hatchback modelinden vazgeçtiklerini ve yerine CX COUPE’yi aldıklarını açıkladı.

Yeni modeller hakkında bilgi veren Karakaş, “Artık hatchback yapmaktan vazgeçtik. Çünkü bugün Cross-Coupe dediğimiz daha dinamik ve heyecan verici bir cross-Coupe’yi donatıyor olacağız ve bu sayede otomobillerimizin beğenisini kazanacağız. Hedef kitle İşte Cross-Coupe geliyor.” İfadeler kullanın.

Togg Twitter hesabında paylaşılan mesajda şu veriler yer aldı:

Şirket, “İlk akıllı cihazımız C-SUV’u sökerken, sizleri planlarımız doğrultusunda çalışmaya devam eden C-Sedan ve CX Coupé ile tanıştırmak istedik” dedi.

Yeni ürünler geliyor

Togg CEO’su Gürcan Karakaş, teknoloji şirketi olarak akıllı cihazların yanı sıra farklı dijital ürünler üzerinde de çalıştıklarını belirterek, “Çok yakında dijital ürünlerimizi duyurmaya başlayacağız. Mobilite çözümleri, büyük veri, siber güvenlik, fintech, blockchain, oyunlaştırma, akıllı Mobil hizmetler ve mobilite gibi stratejik alanlara odaklanıyoruz.Akıllı yaşam, e-cüzdan, uzaktan güncelleme ve akıllı bağlanabilirlik gibi hizmetlerle kullanıcılarımıza kesintisiz bir mobilite deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın