Togg’da üst düzey atama: İrem Sadıkoğlu kimdir? – Bilgisayar Tamir Servisi

Togg’da üst düzey atama: İrem Sadıkoğlu kimdir?

Togg’dan yapılan açıklamada, “Togg, uluslararası deneyime sahip üst düzey yöneticiler atayarak organizasyon yapısını güçlendirmeye devam ediyor” dedi. Açıklamaya göre, Togg’un finans ekiplerini iki yıldır yöneten Erem Sadıkoğlu, 1 Kasım’dan itibaren Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevi devralacak. Peki Erem Sadıkoğlu kimdir? İşte biyografisi… (Bu yazıdan sonra Gürcan Karakaş Kimdir başlıklı yazıya da göz atabilirsiniz)

İREM SADIKOĞLU kimdir?

Açıklamaya göre, Erem Sadıkoğlu’nun biyografisi şöyle:

Türkiye ve ABD’deki çok uluslu şirketler için otomotiv, perakende, üretim ve hizmet sektörlerinde finans, kurumsal satın alma, birleşme ve halka arz gibi süreçlerde 16 yılı aşkın global deneyime sahip olan Sadıkoğlu, İstanbul Teknik Bölümü mezunudur. Üniversitede İşletme Mühendisliği.

Ayrıca Inholland Üniversitesi’nde Pazarlama ve UCLA’da İşletme eğitimi alan Sadıkoğlu, kariyerine Türkiye’de PwC’de başlamış ve ABD’de devam etmiştir. 2013 yılında Global Türkiye’nin önünü açan ilk 500 global Türk’ten biri seçilen Sadıkoğlu, Türkiye’ye döndükten sonra Finansal Risk Müdürü’nden Genel Müdür’e kadar birçok farklı görevde bulundu. Ekim 2020’den bu yana Togg’un finans ekiplerini yöneten Erem Sadıkoğlu, 1 Kasım’dan itibaren Finans Direktörü olarak görevine devam edecek.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın