Volvo, yeni EX90’ı biraz daha tanıttı… – Bilgisayar Tamir Servisi

Volvo, yeni EX90’ı biraz daha tanıttı…

Volvo EX90Sağlam adımlarla gerçek oldu. İsveçli otomobil üreticisi, 9 Kasım’da üst düzey elektrikli SUV’nin resmi tanıtımı öncesinde bazı anlık görüntüleri ve özellikleri paylaştı.

Volvo, otomobilin dış tasarımına odaklanan EX90 modelini bir kez daha geliştirdi. İki bulanık fotoğraf bize otomobilin dış tasarımı hakkında fikir veriyor. Daha yakından incelendiğinde, geleneksel Thor’un Çekiç farının imzasını görebiliriz. Arkada, 2021 Recharge Concept’e benzer kavisli bir LED arkadan aydınlatmalı tasarıma sahip yedi kişiye kadar oturabildiği için şaşırtıcı olmayan bir şekilde daha doğrusal görünüyor.

Neyse ki, tanıtım görsellerinin geri kalanı odaklanmış ve net bir görüntü veriyor. EX90 tamamen elektrikli olacağından, ızgaranın olduğu yerde, kaputun altında büyük bir Volvo logosuyla noktalı büyük boş bir panel var. Verimlilik odaklı tekerlek tasarımı tamamen düz olduğu için havayı iyi keseceği tahmin edilebilir. Yan görünümde SUV’nin güçlü omuz hattını ve düz kapı kollarını görüyoruz. Volvo’ya göre, EX90’ın sürtünme katsayısı sadece 0.29’dur ve bu boyuttaki bir SUV için oldukça düşüktür.

Son olarak, çok fazla çıkıntısı olmayan tavana monte lidar yayıcının bir fotoğrafı da var. Bu sensör, sürücü güvenliğini artırmak için tasarlanmış eksiksiz bir donanım paketinin parçası olarak standart olarak sunulacak.

EX90, 9 Kasım’da resmi çıkışını yaptığında her şeyin nasıl bir araya geleceğini göreceğiz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın