Warner Music Group, Metaverse Sektörüne Katılıyor – Bilgisayar Tamir Servisi

Warner Music Group, Metaverse Sektörüne Katılıyor

Yakın zamanda dünyanın en büyük NFT pazarı OpenSea ile bir ortaklık ilan eden Warner Music Group, blockchain alanında genişlemeye devam ediyor. Şirket şimdi metaverse alanına gireceğini duyurdu.

ABD merkezli müzik devi Warner Music Group, Metaverse dünyasına girme planları kapsamında Web 3 ile ilgili projeler geliştirmek ve yönetmek için en az iki kişiyi işe almayı planlıyor.

Warner Music Group’un LinkedIn’de paylaşılan ilk işini yayınlamak, markalar ve metaverse platformları için pazarlama planları oluşturmanın yanı sıra metaverse, web 3, AR ve VR oyunlarında yeni fırsatları takip etmeyi gerektiriyor. Buna ek olarak, Warner Music Group ayrıca, web oyunu geliştirme konusunda çok fazla endüstri bilgisi olan Blockchain alanında bilgili bir adayı işe almayı hedefliyor.

Şirketin ikinci iş ilanı, web3, metaverse ve oyun alanları ile ticari ortaklık stratejisine ve sektördeki markalara, şirketlere, platformlara ve bireylere ulaşmaya odaklanıyor.

Warner Music Group kısa süre önce sanatçıları için OpenSea for NFT gruplarıyla ortaklık kurdu. Son olarak, Warner Records ve East West gibi çeşitli müzik şirketlerine sahip olan Warner Music Group Atlantic, 1 milyondan fazla görüntüleme hakkına sahiptir.

Bu haber Chip Online ve BTCHaber işbirliği ile hazırlanmıştır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın