Xbox video akış kutusu geliyor – Bilgisayar Tamir Servisi

Xbox video akış kutusu geliyor

Diğer büyük şirketler gibi, Microsoft da yaklaşan ürünlerini sızdıran insanlardan hoşlanmaz. Ancak yazılım devi, yöneticilerinin ara sıra “kontrollü sızıntısını” umursamıyor gibi görünüyor. örneğin Phil SpencerGelecekteki cihazların görüntülerini göstermek şaşırtıcı değil. Microsoft’un oyun başkanının en son tweeti, Fallout’un Vault Boy’unu tanıtmaktı. Ama ilginç olan şu ki Xbox”Kilit taşıBunun nedeni, kod adlı yayın kutusunun arka planda görünmesiydi.

Bu, Xbox “Keystone” u ilk kez duymuyoruz. “Keystone” ile ilgili ilk söylentiler birkaç yıl öncesine dayanıyor ve bu yılın başlarında Microsoft, projenin piyasaya sürülmek üzere olduğunu doğruladı. Spencer’ın tweet’inin yaklaşmakta olan cihazın ilk görünümü olduğu anlaşılıyor.

Xbox “Keystone”, Xbox bulut yayınını herhangi bir TV’ye veya monitöre getirmek için kullanılacak bir cihazdır. Müşterilerin konsol olmadan Xbox oyunları oynamasına ve Netflix veya Hulu gibi ek uygulamalara erişmesine izin verecek. Özellikle, Microsoft Xbox Cloud Streaming’i TV’lere Entegre Eden Şirketin ek donanım ihtiyacını ortadan kaldıran ortaklıkları göz önüne alındığında, bu yeni cihazın nasıl düzenleneceğini görmek ilginç olacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın