Xbox’tan Metaverse’e Taş: “Kötü İnşa Edilmiş Bir Video Oyunu” – Bilgisayar Tamir Servisi

Xbox’tan Metaverse’e Taş: “Kötü İnşa Edilmiş Bir Video Oyunu”

Microsoft oyunlardan sorumludur CEO U Phil SpencerMeta’nın Metaverse vizyonunu eleştirin. Spencer, WSJ Tech Live konferansında kendi kendine şunları söyledi: sanal evren Buradaki videonun 1:12. dakikasında görebileceğiniz gibi Metaverse’in tanımı sorulduğunda, şöyle dedi:Kötü inşa edilmiş video oyunuPeki, sence Spencer bu görüşünde haklı olabilir mi?

sanal evren, sadece arkadaşlarınızla sosyalleşebileceğiniz değil, iş arkadaşlarınızla da toplantılar düzenleyebileceğiniz sanal bir platform. En azından bu yeni platform şimdi böyle çalışıyor. Ancak, öyle görünüyor SpencerMetaverse’in bu tanımına pek uymuyor. Konferansta”Video oyunu yaratıcıları, içinde zaman geçirmek istediğimiz ilgi çekici dünyalar inşa etme konusunda inanılmaz bir yeteneğe sahiptir.Spencer dedi ki,Metaverse’i inşa etmek benim için bir toplantı odası gibi… zamanımın çoğunu geçirmek istediğim yer değil,Alaycı bir şekilde devam ediyor.

Öte yandan, WSJ Tech Live röportajları sırasında Metaverse fikrine karşı çıkan tek kişi Spencer değildi. Snap CEO’su Evan Spiegel De Metaverse”Bir bilgisayarın içinde yaşamak“Konuşmaya devam ederken,”Uzun bir günün sonunda işten eve geldiğimde bir bilgisayarın içinde yaşamak yapmak istediğim en son şey.” ibaresini de içerir.

Dahası elmaKüresel Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Greg Joswiak da meta veri deposuasla kullanmayacağım bir kelime“Demek istediğim, Disney’su CEO’su Bob Chapek şirket için metaverse kelime kullanmıyor eğiliminde olduğunu söyledi.

henüz öldü sanal gerçeklik dünyası Bu konuda pek ikna edici bir açıklama yapmadı ve Meta çalışanlarının bile Horizon Worlds’ü nadiren kullandığı da biliniyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın