Xiaomi Redmi Buds 3 İnceleme – Bilgisayar Tamir Servisi

Xiaomi Redmi Buds 3 İnceleme

Bugünkü konumuz kablosuz kulaklık olarak da bilinen kablosuz kulaklıklar. Gerçek kablosuz stereo kulaklık. Bu alanda birçok model bulunmakta ve özelliklerine göre çok yüksek fiyatlara ulaşabilmektedir. Ancak bugün daha yakından inceleyeceğimiz Xiaomi de dahil olmak üzere uygun fiyata iyi bir seçenek yok. Redmi 3 tomurcuk bir model olur.

Şimdi önce fiyattan başlayalım, hep sona bırakmaktan şikayet ediyorsunuz; O halde bu sefer sonunda ne diyeceğimizi baştan söyleyelim. Redmi Tomurcukları 3 şimdi 550 TL Bir fiyata mevcuttur. Bildiğiniz gibi bu tip kablosuz kulaklık kategorisindeki fiyatlar elbette donanım özelliklerine göre çok yüksek olabiliyor. Redmi Buds 3 onlara göre oldukça uygun. Peki bu fiyata ne sunuyorsunuz?

Redmi Buds 3’ün tasarımı nasıl?

Başlangıç ​​olarak, kelimeyi tasarımla açarsak, Redmi Buds 3 fazlasıyla yeterli. Hafif ve basit model Onunla başlayabiliriz. Küçük bir göğsü var. Önde bildirim ışığı, altta eşleştirme için kullanacağınız düğme, altta da şarj düğmesi var. USB-C Bir şarj tabanına sahiptir.

Redmi Buds 3, açık tasarım diyebileceğimiz silikon kapaksız kulaklık modüllerinden oluşuyor. Dokunmayı kontrol edebileceğiniz sensörler var ancak bu alan sadece bir nokta ile sınırlı olduğu için çok hızlı çalıştığını söyleyemeyiz. Israr ederseniz sesi açıp kısabilir ve müzikte gezinebilirsiniz. Bu arada kulaklığı kulağınızdan çıkardığınızda müziğin otomatik olarak kesildiğini söyleyelim.

Tasarımla ilgili en sevdiğimiz kısım, bu üstü açık kulaklıkları memnun edecek kadar rahat ve hafif olmalarıydı. Kulakta çok rahattır ve uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık vermez. Dahası IP54 toza ve suya dayanıklılık görünmek de önemlidir. Bu nedenle hafif yağmur altında endişelenmeden kullanabilirsiniz.

Redmi Buds 3’ün özellikleri nelerdir?

Özellikler açısından Redmi Buds 3’ün eli pek güçlü değil; Afrika Ulusal Kongresi gibi Gürültü engelleme özellikleri yok. Ama göre çok kararlı. Bluetooth 5.2 ile bağlandığında, kulaklık, Android işletim sistemine sahip telefonlarla kolayca eşleşebilir.

12 mm sürücüye sahiptir. En iyisi olan Redmi Buds 3’ün ses performansı kategorisine göre çok iyi. Ancak, ses seviyesini dengede tutmanız gerekir. Sesi çok açarsanız, müziğin türüne bağlı olarak tiz sizi biraz rahatsız edebilir. Akustik performansı çok iyi. özellikle Podcast dinlemek için mükemmel model oldu.

ANC gibi bir özelliği olmadığı için harici sesleri engellemek biraz zor. Zaten açık tasarıma sahip kulaklıklar bu konuda silikon kılıflı modellere göre dezavantajlı durumda ve bunu bu cihazda da görüyoruz. telefon performansı Sizi tatmin edecek türden. Özellikle dış mekan kullanımlarında iyi bir sesli iletişim sağlar.

Redmi Buds 3 pilin performansı nasıl?

Redmi Buds 3’ün pil ömrü mükemmel. Kulaklıklar tek şarjla 5 saate kadar pil ömrü teklifler. Kutu ile geldiyse, bu süre 20 kötü oturdu Uzatabilirsin. Yani kutunun kulaklıkları 4 kez şarj edebildiğini söyleyebiliriz. Tabi bu tamamen sizin kullanımınıza göre değişecek ama biz kullandığımız süre boyunca haftada bir şarj etme ihtiyacı hissettik. Kulaklık sürekli kulağınızdaysa bu süre elbette kısalacaktır. Ama temelde bu kategori için mükemmel bir pil performansı sunduğunu söyleyebiliriz.

çözüm

Sonuç olarak Redmi Buds 3’ün bu fiyat kategorisinde oldukça iyi bir model olduğunu söylemek zor değil. Ergonomik tasarımı bizim favori parçamız olsa da performansı ile bu fiyat aralığından bekleneni fazlasıyla karşılıyor. Bu anlamda bütçesini zorlamak istemeyenler için iyi bir seçenek olabilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın