Yalan aşı iddialarında bulunan doktora son uyarı… – Bilgisayar Tamir Servisi

Yalan aşı iddialarında bulunan doktora son uyarı…

Birkaç yanlış aşı karşıtı komplo teorisini savunmanın yanı sıra, Ohio Tıp Konseyi geçen yıl eyalet milletvekillerine COVID-19 aşılarının İnsanları cezbeder Yanlış beyanda bulunduğu için manşetlere çıkan aşı karşıtı doktor şeri tenpennyTıbbi lisansını sınırlamak, askıya almak ve hatta kalıcı olarak iptal etmek.

Tenpenny, viral manifestosunda”İnternette aşı olduktan sonra manyetize olan insanların resimlerini görmüşsünüzdür.Dedi ki:Ön tarafa bir anahtar koyabilirsiniz – yapışır. Kaşıkları ve çatalları her yere koyabilirsiniz ve artık bir metal parçası olarak düşündüğümüz için yapışırlar.

Tenpenny ayrıca, aşı bileşenleri ile 5G kuleleri arasında “bilinmeyen bir arayüz” olabileceğini iddia etti.

Bu garip açıklama 8 Haziran 2021’de yapıldı. Eyalet sağlık kurulundan 14 Eylül tarihli bir mektuba göre, yaklaşık bir ay sonra, 14 Temmuz’da Devlet Tıp Konseyi’nden bir müfettiş, Tenpenny’nin tıbbi ofisini ziyaret etti ve ona bazı sorular sordu. , 2022.

Sağlık kurulu, müfettişin Tenpenny’ye ne hakkında soru sormak için hazır bulunduğunu veya neden soruşturma altında olduğunu açıklamadı. Ancak manyetizma iddialarının bu toplantıda yer alacağından neredeyse emin olabiliriz.

Ancak, Sağlık Kurulu’nun Eylül ayında yaptığı açıklamada açıkça belirttiği gibi, bu konuşma hiçbir zaman gerçekleşmedi. Müfettiş geldiğinde Tenpini ofisinde değildi ve sonraki herhangi bir talebe veya e-postaya yanıt vermedi. Kurulun soruşturması devam etti ve 7 Eylül 2021’de Kurul, Tenpenny’ye yazılı sorular içeren bir onay mektubu gönderdi. Avukatı, o ayın sonunda yönetim kuruluna Tenpenny’ye sorular gönderen bir mektup gönderdi.Kurul yasal bir dayanağı olduğuna inanmıyor.Soruları yanıtlamayı reddedeceğini söyledi.

Ekim ayında, Kurul tekrar denedi ve Tenpenny’nin 3 Kasım’daki soruşturma ifadesine katılmak için bir mahkeme celbi yayınladı. Tenpenny de bu soruşturmaya dahil değildi. Son olarak, bu yılın Haziran ayında, yönetim kurulu Tenpenny’yi bir “araştırma ofisi konferansı” için tekrar çağırmaya çalıştı, ancak Tenpenny, soruşturmanın “yasal bir temeli” olduğuna inanmadığını ve tekrar katılmayı reddettiğini söyledi.

Soruşturmanın konusu veya soruşturmanın sonucu ne olursa olsun, Kurul, Tenpenny’nin soruşturmayla işbirliği yapmamasının başlı başına ciddi bir ihlal olduğuna karar verdi. Bu nedenle, ehliyetinin risk altında olduğunu bildirdiler.. Kurul, soruşturma sırasında geçen Eylül ayında yenilenen lisansını kınama, denetimli serbestlik, kısıtlama veya iptal edebilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın