Yeni bir Samsung sızıntısı daha ortaya çıktı… – Bilgisayar Tamir Servisi

Yeni bir Samsung sızıntısı daha ortaya çıktı…

Ice Universe, iddiaya göre Samsung Galaxy S23 Ultra’nın bir prototipini ele geçirdi ve bir kamera örneği paylaştı. Telefonla ilgili çalışmalar henüz tamamlanmadı ve birkaç ay daha tanıtılması beklenmiyor. Ancak Ice Universe’nin S23 Ultra ile çekilen ilk fotoğraf olduğunu iddia ettiği örnek aslında umut verici görünüyor. Aşağıda, solda 23 Ultra ile çekildiği iddia edilen kare ve sağda S22 Ultra ile çekilmiş kare yer alıyor.

S23 Ultra, Samsung tarafından geliştirilen bir sensör kullanır. 200 megapiksel çözünürlüğe sahip ilk telefon olacak. Ancak, daha önce gördüğümüz 200MP ISOCELL sensörlerinden birinin (HP1 ve HP3) yerine yeni bir tasarım (1/1.3″, sızıntı kaynağına göre 0.6µm) kullanılacak gibi görünüyor. 50MP mod olsa da bu durum hala geliştirme aşamasında.

Ana kameradan yola çıkarak Galaxy S23 Ultra’nın eski 2022 Ultra telefoto kameraları koruması bekleniyor. Ancak iddiasını henüz görüntülerle desteklemeyen sızdırıcıya göre gelişmiş görüntü işleme, daha iyi görüntü kalitesi sağlayacak.

Yine, Samsung Galaxy S23 Ultra’nın en az birkaç ay daha piyasaya sürülmesinin beklenmediğini (Ocak veya Şubat ayında bekleniyor) ve Samsung’un genellikle yayın sonrası kamera güncellemeleri sağlamaya devam ettiğini belirtmek önemlidir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın