Yeni Mac Pro, M2 Max’in Gücünü 2’ye ve Hatta 4’e Katlayabilir – Bilgisayar Tamir Servisi

Yeni Mac Pro, M2 Max’in Gücünü 2’ye ve Hatta 4’e Katlayabilir

elma, M2 işlemciye büyük yatırım yapar ve işlemcinin her yeni sürümüyle büyük güç artışları sağlar. Öyle ki, bir sonraki Mac Pro, henüz piyasaya sürülmemiş M2 Max ile karşılaştırıldığında”En az 2 veya 4 kat daha güçlüÇip seçenekleriyle geleceği söyleniyor ve Bloomberg’den Mark Gorman’a göre Apple’ın önümüzdeki yıl piyasaya çıkması bekleniyor. Üst düzey MacTestleri hızlandırın.

Gürman, Power On adlı yayınında cihazın “M2 Ultra“beş”M2 Aşırı“Adı verilen yeni ve daha güçlü çipler içereceğini söylüyor. Bu iki tip sırasıyla 24 ve 48 CPU çekirdeği, 76 ve 152 GPU çekirdeği, 256 GB bellek içerir. Bu rakamlar, 8 CPU çekirdeği ve 10 GPU çekirdeği ile gelen temel M2 ve 12 CPU çekirdeği ve 38 GPU çekirdeğine sahip olduğu söylenen M2 Max ile karşılaştırılıyor.

Gorman da şu anda Apple’da test Ayrıca haberinde olduğunu söylediği bir Mac Pro yapılandırmasını da paylaşıyor. Edinilen bilgilere göre bu cihaz; 24 CPU çekirdeği, 76 GPU çekirdeği ve 192 GB bellek ile gelecek. İlk sürüm Pazartesi günü yayınlanacak. macOS Ventura 13.3.2 GüncellemeKaçtığını iddia eden Gorman.

Mac Pro piyasaya sürülmeden önce önümüzde daha çok bomba olacak gibi görünüyor. M2 Pro ve M2 Max seçeneklerine sahip yeni 14 ve 16 inç MacBook Pro’nun yanı sıra Gurman, MacBook Air ve 13 inç MacBook Pro ile aynı M2 yongasıyla geleceğini söylüyor. mini minitanıtmak için sabırsızlanıyoruz. Apple’ın önümüzdeki aylarda bu cihazları tanıtması bekleniyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın