Yeni Sony Xperia Geliyor. Ve Hatta Türkiye’ye de! – Bilgisayar Tamir Servisi

Yeni Sony Xperia Geliyor. Ve Hatta Türkiye’ye de!

Sony E Xperia En son Eylül ayında duyurulan diziden. Sony Xperia 5 IV Piyasaya sürüldü. Son birkaç yıldır yeni Sony Xperia akıllı telefonları Türkiye’de resmi kanallardan göremiyoruz. Bu nedenle ülkemizde bu telefon bulunmamaktadır. Ancak bu değişebilir…

Sony’den yeni sızıntılar Yeni Xperia modeli Üzerinde çalıştığı görülüyor. 6.1 inç ekranlı Sony Xperia 1 IV’ün daha küçük bir versiyonu olması beklenen bu telefonun ülkemizde satışta olmasını bekleyebiliriz. Çünkü sızıntılar bu telefonun “Sony Xperia telefonların satıldığı bölgelerin dışında” olduğunu gösteriyor.dünyanın geri kalanındaSatılacağını söylüyor.

Telefon orta sınıf içinde geliştirildi ve Çin sosyal paylaşım sitesi Weibo’da yayınlandı ve telefon yalnızca Japonya’da piyasaya sürüldü. Sony Xperia Ace IIIAyrıca onun halefi olduğuna inanılıyor.

Xperia AceIII, Haziran 2022 Piyasaya sürüldü. Bu nedenle, bu yeni model için çok olasıdır. Yaz 2023 Beklemeliyiz. Ülkemizde satışa çıkarsa pek çok Xperia hayranının aradığı modellerden biri olacağı aşikar ancak bunu öğrenmek için resmi Sony duyurusunu beklememiz gerekecek.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın