YouTube yeni sekmeler ile Shorts videolarını ayırıyor… – Bilgisayar Tamir Servisi

YouTube yeni sekmeler ile Shorts videolarını ayırıyor…

YouTube izleyicileri için yeni bir güncelleme daha tanıtıldı. Video paylaşım hizmeti sonunda 60 saniye ile sınırlı videolarla normal ve kısa videolar arasında bölünür. açıkça ayırt etmek Farklı sekmeler ekleme.

Yeni değişiklik, izleyicilerin içerik oluşturucunun kanal sayfasına göz atarken izlemekten hoşlandıkları içeriği keşfetmelerini daha kolay ve basit hale getirecek. Kullanıcılar, tüm video yüklemelerinizi (öne çıkan videolar, kısa videolar ve canlı yayınlar dahil) tek bir video sekmesinde görmek yerine, farklı kategorilere ayrılmış yeni sekmeler görecek.

Şort sekmesi

Kısa videolar için özel sekme… Kısa özet akışınızda bir YouTube Short izliyorsanız ve yayından içerik oluşturucu kanalına geçmeyi denerseniz, kısalar sekmesine yönlendirilirsiniz.

Canlı sekme

Şu anda etkin, planlanmış veya arşivlenmiş akışlar dahil tüm akışları bu sekmede bulacaksınız.

Videolar sekmesi

Uzun içeriği barındırır. Aşağıda listelenen kısa filmleri veya canlı yayınları artık görmeyeceksiniz.

Bu değişiklik, içeriği keşfetmek ve tüketmek için daha basit bir yol isteyen kullanıcılardan gelen geri bildirimlerden kaynaklanmış gibi görünüyor. Güncelleme yayınlanmaya başladı ve önümüzdeki haftalarda hem YouTube uygulaması hem de web sitesi için tüm platformlarda kullanıma sunulacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın