YouTube’dan bir yenilik geliyor – CHIP Online – Bilgisayar Tamir Servisi

YouTube’dan bir yenilik geliyor – CHIP Online

Yakında tüm YouTube hesapları kanallar ve kısa hikayeler arasında kullanılabilecek Eşsiz bir takma adı olacak. Bu yenilik hem büyük içerik oluşturucuları hem de sıradan izleyicileri etkiler.

Tüm YouTuber’lar yakında kendilerini tanımlamanın yeni bir yolunu bulacaktır. bir şirket, Takma adların platform genelinde kullanılacağını duyurun; İnternette başka yerlerde yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir.

Her YouTube kullanıcısı, kanal sayfasından YouTube yarışması TikTok şortlarına kadar platform genelinde geçerli olan benzersiz bir kimliğe sahip olacaktır. Kullanıcılar, yorumlarda, video açıklamalarında, başlıklarda ve daha fazlasında başkalarına atıfta bulunmak için bu takma adı kullanabilecek. Bu, içerik oluşturucuların kitlelere ulaşmasını ve görünürlüğü artırmasını kolaylaştıracak.

YouTube, bloglarında “İçerik oluşturucuların içerikleri olarak benzersiz bir kimlik oluşturabilmelerini sağlamak ve izleyicilere en sevdikleri içerik oluşturucularla etkileşim kurduklarına dair güven vermek istiyoruz.Takma adlar benzersiz olacak ve muhtemelen sahte ve sahte hesapları azaltacak gibi görünüyor.

Kullanıcı, kanalı için zaten özel bir URL oluşturduysa, bu onların varsayılan kimliği olur, ancak sırası geldiğinde değiştirme seçeneğine sahip olur.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın