"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kablosuz Kulaklıkta Bu Fiyata Şaşırtıcı Performans Sunuyor! İşte OPPO Enco X2 İncelemesi!

Hatırlarsanız yaklaşık bir yıl önce bu kulaklığın atası sizlerle. OPPO Enco X Formu incelerken bize katılın. Enco X, o zamanlar kablosuz kulaklık segmentinde gerçekten en iyilerden biriydi. Rahattı, sağlamdı Aktif Gürültü Önleme (ANC) Bir avantaj, aynı miktarda şeffaflığa sahip olması ve çok iyi ses kalitesi sağlamasıydı. Tüm bunlar bir arada, Enco X, kulaklık pazarındaki ağır toplara kıyasla gerçekten önemli bir model olarak ortaya çıktı. Peki, günümüze geldiğimizde Oppo Enco X2 Kulaklıklar nasıl?

Önce fiyattan başlayalım. Enco X2, şu anda 2000 TL Yaklaşık bir fiyata bulunabilirler. Enco X2’nin özelliklerine ve performansına geleceğiz. Ama önce, tasarım tarafına bir göz atalım.

Oppo Enco X2 Tasarımı Nasıl?

Oppo Enco X2, önceki modeline çok benziyor. hâlâ oval silikon kafa Tasarımcı kulaklıklar, kutuda farklı boyutlarda kulaklıklar sunar. Size yakışanı giymek çok önemlidir. Böylece müzik performansı ve gürültü engelleme açısından en fazla faydayı elde edeceksiniz.

Hem kasa hem de kulaklıklar plastikten yapılmış ve parlak bir yüzeye sahip. Ancak bu, kendilerini ucuz hissettikleri anlamına gelmez. Şarj kutusu çakıl benzeri bir form faktörüne sahiptir. Kot pantolonunuzun akıllı telefonunuz cebinizde taşıyabilecek kadar ince olması önemlidir. Aynı zamanda çok hafiftir. Kutu ve kulaklıklar 56 serisi ile gelirken, sadece kulaklıklar 4.7 gram seviye. Rahat silikon kılıfları ve kulaklık gövdesi ile kulaklarınızdayken sizi rahatsız etmiyor ve uzun süreli kullanım için çok uygun bulduk.

kılıfta 2 LED ışık Var olan ; Altta, USB-C bağlantı noktasının yanında, şarj olurken pil seviyelerini göstermek için. Kasayı açtığınızda kulaklığın pil seviyelerini gösteren başka bir LED göreceksiniz. Kulakiçi kulaklıkların artık eşleşmeye hazır olduğunu belirtmek için kutunun sağındaki düğmeyi basılı tuttuğunuzda beyaz bir ışık yanıp söner.

Bu arada kulaklığın toza ve suya dayanıklılığı için IP54 تصنيف derecesine sahiptir Diyelim ki öyle. Spor sırasında ter ve hafif yağmur sıkıntısı çekmeden kullanılabilirler ancak elbette yüzme havuzu için uygun değildirler.

Oppo Enco X2 Kullanıcı Deneyimi Notları

Oppo Enco X2, son zamanlarda denediğimiz en rahat kulaklıklardan biri. Yürüyüş veya koşu seanslarımızda da kullanma fırsatımız oldu. Çok zorlamadığınız sürece kulağınızdan düşecek diye endişelenmenize gerek yok. Dahası Android ve iOS App Market’te ücretsiz bulabileceğin gibi HeyMelodi uygulaması Ayrıca kendinize özel bir uyum testi de yapabilirsiniz. Uygulamada Altın Ses olarak görebileceğiniz bu testi yaparak, kulaklığın kulağınızın yapısını analiz etmesini ve size uygun dengeli bir desen oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Bu gerçekten çok başarılı bulduğumuz bir yöntem. Testi yaptıktan sonra herhangi bir müzik çalarak ve Altın Ses kaydını açıp kapatarak farkı dinleyerek farkı net bir şekilde anlayabilirsiniz.

Bu arada bu kulaklıklarda hijyene önem verenlere bir not verelim: Oppo, kulaklığın kulak uçları kulak kirini bloke ediyor. Anti bakteriyel tasarımı ile Diyor. Böylece uzun süreli kullanımlarda oluşabilecek kulak kirinin üst kısımdaki küçük hoparlörlerin arasına girmesi engellenmiş olur. Kulaklığı yaklaşık bir haftadır kullanıyoruz ve henüz herhangi bir kir görmedik; Fakat bunun daha uzun kullanımlarda kendini göstereceğini düşünüyoruz.

Önceki modelde dokunmatik kontroller vardı. Enco X2’de basınca duyarlı kontroller Var olan. Yani sağ veya sol kulaklığa basarak farklı işlevler gerçekleştirebilirsiniz. basarak şarkılar arasında geçiş yapabilirsiniz, Gürültü engelleme ve şeffaflık modları açabilirsiniz. Parmağınızı kulaklık kolunda kaydırarak da sesi açıp kısabilirsiniz. Kullandığımız süre boyunca algılama sorunu yaşamadık, gayet akıcı çalışıyor. Uygulama üzerinden beğeninize göre yapılandırabilirsiniz. Bunları sol ve sağ kulaklıklara yerleştirin. HeyMelody uygulamasından Dilediğiniz gibi feragat edebilirsiniz.

Diğer kullanımla ilgili not: Enco X2, Aynı anda iki cihaza bağlanmanızı sağlar Ve bunlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar. Çoğu orta sınıf kulaklığa baktığımızda bu özelliğin mevcut olmadığını görüyoruz. Bu anlamda Enco X2 kullanışlı bir konumda. Ayrıca kulaklığı Android cihazlarla eşleştirmeyi de kolaylaştırır. Google Fast Pair özelliği Diyelim ki öyle.

Kulaklık aralığı da mükemmel. Bluetooth Standardı 5.2 Bağlanabilen Enco X2, yaklaşık 15 metreye kadar bağlantı sorunu yaşamaz. Kasayı açtığınız anda fişe takılıdır ve kulaklığı kulağınızdan çıkardığınızda müzik otomatik olarak kesilir.

Oppo Enco X2’nin performansı nasıl?

Şimdi gelelim kulaklık özellikleri ve sunduğu performansla ilgili notlarımıza. encoX2, LHDC olarak bilinir Yüksek Tanımlı Ses için Düşük Gecikme Codec’i müzik severler tarafından sevilir. LDAC‘BEN, SBC E AAC Codec bileşenlerini destekler. 11 mm dinamik sürücülere ve 6 mm düzlemsel diyafram sürücülerine sahiptir. Hem LHDC hem de LDAC yüksek tanımlı kodlayıcılardır, bu nedenle kayıpsız ses gibi yüksek kaliteli müzik dinliyorsanız farkı duyabilmeniz gerekir. Bunlar arasında LHDC ses codec’i Oppo telefonlarda otomatik olarak etkinleştirilir. diğer telefonlarda LDAC ve Gelişmiş Ses Kodlama HeyMelody uygulaması arasında geçiş yapabilir ve oradan Hi-Res modunu etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde hazır ses profilleri bulunmaktadır. Enco Master EQ listesinde, Dynaudio Real, Dynaudio basit ve net, Dynaudio güçlü ve Enco X Classic ses profilleri. Ancak, kendiniz ayarlayabileceğiniz bir ekolayzer ayarı yoktur. Aslında kulaklık 4 ses profili Ve yukarıda açıkladığımız Altın Sesin iyileştirilmesi ile birlikte, ancak ek ayarlamalar yapmak güzel olurdu.

Enco X2’nin ses performansı, amiral gemisi kulaklıklara kolayca rakip olabilecek türden. Buna göre fiyat avantajı sağlaması da bir artı. Bas tarafından bastırılmayan ayrıntılı midler sunabilen kulakiçi kulaklıklar, yüksek çözünürlüklü ses parçaları sunan bir müzik akışı hizmetine de abone olursanız, ses deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyor.

Detaylı ve zengin sahneyi yüksek bas, net ve yüksek vokallerle sunabilen, enstrümantal detay zengin birçok şarkı ve müzikleri kulaklıkla dinledik. Örneğin, Quenn’in Başka biri kumla savaştıgibi şarkılarda güçlü, kuvvetli, yiğit‘Ve, RamsteinÇok iyi bir kanat kanadı olduğunu söyleyebiliriz. Vokal şarkılarda iyi enstrüman ayrımı ile şarkı söyleme daha net duyulur. Genel olarak, kulaklıklar harika bir ses aralığı ile iyi dengelenmiş bir ses imzası sunar. Şüphesiz, Oppo Dynaudio ile işbirliği Büyük bir etki yaratmaya devam etti.

Kulaklığın gürültü engelleme performansı, bu fiyat etiketine sahip kulaklıklar için harika. Uygulama aracılığıyla ortam gürültüsünü engellemek için Hafif, Orta, Maks, Akıllı Ayarlardan birini seçebilirsiniz. Özellikle toplu taşıma kullanıyorsanız gürültü engelleme modunu açıp güzel bir müzik çaldığınızda çevre gürültüsünden koptuğunuzu göreceksiniz. Ortam gürültüsünü azaltmayı başardığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Öte yandan, etrafınızdakileri duymak istediğinizde, kulaklıklardan birinin tutamağına basarak şeffaflık modunu açabilirsiniz. Böylece biriyle sohbet etmeniz gerektiğinde kulaklıkları çıkarmanız gerekmez.

Öte yandan Oppo, ses iletiminde en iyi sonuçları elde ediyor. Kemik ses sensörlü 3 mikrofon bu modelde kullanılmıştır. Ortam ne olursa olsun sesinizi çevreye değil, doğrudan karşı uca iletmek için çalışan bu teknoloji, ses titreşimleri aracılığıyla sesinizi yükselterek karşı uca iletebilmektedir. Bu, telefon görüşmeleri veya gürültülü ortamlarda toplantılar sırasında çok verimli çalışmasını sağlar. Bu anlamda kulaklığı çok beğendik.

OPPO Enco X2 pil ömrü ne kadardır?

Peki Enco X2’nin pil ömrü ne kadar? Enco X2, öncekinden daha iyi pil ömrü sunar. Pil ömrü iyileştirildi. Ancak burada elbette bu kulaklığın nasıl kullanılacağı önemli ve buna göre pil ömrü de değişecektir. Örneğin, gelişmiş ses kodlaması açıkken, kulaklıklarla ANC kapatılır 9,5 saate kadar pil ömrü Bu süre için bir nakliye kutusu da sunabilir. 40 genişlik gelen. Gürültü engelleme kullanıyorsanız, yüksek ses seviyesinde ses dinliyorsanız toplam süre. ortalama 20 saatDiyelim ki geliyor. Yani bu tamamen sizin kullanımınıza bağlı olacaktır. Ancak kendi tecrübelerimize göre kulaklığın sunduğu sürelerin oldukça makul olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca hızlı şarj desteği var. 5 dakikalık şarjla 2 saate kadar çalma süresi Kazanabilirsin. Kulaklıklar 1 saatte tamamen şarj olurken, şarj kutusu 1,5 saatte tamamen şarj oluyor. Bu arada son olarak Qi kablosuz şarj desteğinin olduğunu da söyleyelim.

çözüm

Açıkçası bugünün Enco X2 2600 TL Fiyatına göre alabileceğiniz en iyi kablosuz kulaklıklardan biri. Özellikle emsallerine göre daha uygun fiyatlı olması ve beklentilerimizin üzerinde performans göstermesi nedeniyle çok beğendiğimiz bir model oldu ve amiral gemisi kulaklıklara rakip olacak. Bu anlamda performans, özellikleri ile oldukça tatmin edici, tasarımı ve uygulaması ile de en üstte fiyat/performans ürünü diyebiliriz.

Çip derecesi: %95

+ Fiyat / Performans
+ Kaliteli tasarım
+ Hafif ve rahat
+ Kontrol yetenekleri
+ Kaliteli müzik ve aramalar
+ Dynaudio işbirliği
+ IP54 su koruması
+ Uzun pil ömrü
+ Kablosuz şarj desteği
+ Bluetooth 5.2, LHDC ve LDAC
– Ek ekolayzır ayarı yok

Teknik detaylar

sürücü 11 mm dinamik sürücü + 6 mm dengeli diyafram sürücüsü
İletişim Bluetooth 5.2
pil kapasitesi 57 mAh / 566 mAh (şarj kutusu)
Müzik çalma süresi 40 saat
Dağıtım zamanı 90 dakika (şarj kutusuyla birlikte)
Frekans tepkisi 20Hz – 40kHz
Kulaklık hassasiyeti 118 dB
dayanıklılık IP54
ağırlık 4,7 g / 56,4 g (tüm cihaz)

Sponsorlu İçerik

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

                                                                                                                                                                                                                                   .
istanbul escort deneme bonusu veren siteleruetds masal oku
panel çit instagram takipçi alma Mobil Sohbet Sohbet siteleri İstanbul Alarm Sistemleri Kredi Çıkmayana Kredi İstanbul gazaltı kaynak makinesi tenis kursu